Ostali zaposleni

ADMINISTRATIVNO, TEHNIČKO, LABORATORIJSKO I POMOĆNO OSOBLJE

Poslovodstvo:

  1. Borivoje Stojadinović
  2. Tanja Stanković

Strateški projekti:

  1. Ivana Mikić

Služba za pravno-ekonomske poslove:

  1. Vesna Florić
  2. Marina Raspopović
  3. Smilja Janković
  4. Danijela Mostarac
  5. Biljana Ilić
  6. Branko Perić
  7. Desanka Simić
  8. Jasmina Spalović
  9. Jerina Mijajlovć
  10. Tanja Mihajlović

Integrisani sistem menadžmenta (IMS):

  1. Slavica Miletić
  2. Julija Kolbert Stojiljković

Sektor za inženjering i projektovanje:

  1. Dragoljub Cvetković
  2. Karmen Rogić
  3. Slobodanka Janković
  4. Slađana Vitković
  5. Vedran Kostić
  6. Snežana Đorđević
  7. Dušica Radosavljević
  8. Ljubica Pipić
  9. Tomica Mančić
  10. Goran Angelov
  11. Nenad Magdalinović
  12. Jelena Đorđević
  13. Lidija Bućan
  14. Nikola Stanić
  15. Saša Stepanović
  16. Marko Mitrović 

Sektor za eksperimentalna ispitivanja plemenitih metala:

  1. Branko Stojčevski
  2. Zoran Ivanovski
  3. Dijana Matijević
  4. Gorica Kukić
  5. Slaviša Dobrić
  6. Mirjana Stepanović
  7. Vera Pavković
  8. NedaStevanović
  9. Jovica Dunjić
  10. Zoran Petković

Sektor  za laboratorije:

  1. Suzana Cvetković
  2. Vladimir Milutinović
  3. Miomir Pavlov
  4. Slavica Komljenović
  5. Zoran Petrović
  6. Ilija Balašević
  7. Goran Firanović
  8. Predrag Bogdanović
  9. Dragan Krstić
  10. Dejan Kukić
  11. Nebojša Mesarec
  12. Božidar Velić
  13. Brankica Šaponjić
  14. Dragana Mihajlović
  15. Ivica Golubović
  16. Jelena Bogdanović
  17. Danijel Trujić
  18. Ivan Svrkota
  19. Dušica Rančić
  20. Jasmina Grofulović
  21. Olivera Dubljević
  22. Marijana Svrkota
  23. Natavejić Snežana
  24. Ljilja Golubović
  25. Dragica Ranđelović
  26. Veselinka Ivković
  27. Snežana Stevanović
  28. Sanja Balović
  29. Brankica Jakša
  30. Bojana Lupulović
  31. Svetlana Pajić
  32. Tamara Urošević
  33. Zorica Petrović
  34. Stanislav Čortanović
  35. Jasmina Stošić
  36. Selena Dučić
  37. Violeta Marinkov Milanović
  38. Božica Živković
  39. Snežana Dragićević
  40. Ivan Milosavljević
  41. Aleksandar Milenović
  42. Marija Dumitrašković
  43. Snežana De Kandija
  44. Snežana Dimitrijević
  45. Saša Gojković
  46. Slavoljub Obradović
  47. Gordana Mirošević
  48. Ivan Cvetković
  49. Miroslav Jović

Biblioteka i izdavaštvo:

  1. Nevenka Vukašinović
  2. Vesna Simić

Centar za elektronsku poslovnu informatiku:

  1. Slađan Milenović
  2. Olivera Stevanović
  3. Divna Pacić
  4. Biljana Bovdurec
  5. Gordana Anđelović
  6. Lidija Mitevski
  7. Mr Slađan Miletić
  8. Maja Sretenović
  9. Milan Radivojević
  10. Dušan Anđelović
  11. Stevan Đorđievski
  12. Jelena Josipović
  13. Vlatko Nikolovski
  14. Anja Radičević
  15. Marijana Jovanović
  16. Snežana Ivanov
  17. Ana Nedeljković
  18. Zvonimir Spajić
  19. Milena Dimitrijević
  20. Zorica Zdravković
  21. Saša Stojanov
  22. Danilo Spalović
  23. Vladan Miljković
  24. Goran Gligorijević
  25. Dragan Jošev
  26. Miodrag Spasić
  27. Dušica Bačilović
  28. Malinka Jošev
  29. Danijela Nikolov
  30. Elizabeta Bilanović
  31. Slađana Đorđević

Najnovije vesti

katastar rudarskog otpada

KATASTAR RUDARSKOG OTPADA U REPUBLICI SRBIJI

katastar rudarskog otpada