ADMINISTRATIVNO, TEHNIČKO, LABORATORIJSKO I POMOĆNO OSOBLJE

 

Poslovodstvo:

 

  1. Slađan Milenović
  2. Vesna Florić
  3. Borivoje Stojadinović
  4. Olivera Stevanović
  5. Tanja Stanković

 

Služba za pravno-kadrovske poslove:

 

  1. Marina Raspopović
  2. Smilja Janković
  3. Divna Pacić

 

Služba  za platni promet i finansije:

 

  1. Danijela Mostarac
  2. Biljana Ilić

 

Služba za komercijalne poslove:

 

  1. Dragan Milojković
  2. Branko Perić
  3. Aleksandar Milenović

 

Služba za računovodstvo i knjigovodstvo:

 

  1. Desanka Simić
  2. Jasmina Spalović

 

Služba za plan i analizu:

 

  1. Jerina Mijajlovć
  2. Tanja Mihajlović

 

Odeljenje za Q M S:

 

  1. Miladin Đurić
  2. Slavica Miletić
  3. Julija Kolbert Stojiljković

 

Sektor za inženjering i projektovanje:

 

  1. Ivana Mikić
  2. Karmen Rogić
  3. Slobodanka Janković
  4. Slađana Vitković
  5. Vedran Kostić
  6. Snežana Đorđević
  7. Dušica Radosavljević
  8. Ljubica Pipić
  9. Tomica Mančić
  10. Angelina Petrović
  11. Goran Angelov
  12. Borislav Petrović
  13. Nenad Magdalinović
  14. Dragoljub Cvetković
  15. Jelena Đorđević
  16. Lidija Bućan
  17. Nikola Stanić
  18. Saša Stepanović
  19. Marko Mitrović

 

Sektor za eksperimentalna ispitivanja plemenitih metala:

 

  1. Branko Stojčevski
  2. Zoran Ivanovski
  3. Dijana Matijević
  4. Gorica Kukić
  5. Slaviša Dobrić
  6. Mirjana Stepanović
  7. Vera Pavković
  8. NedaStevanović
  9. Jovica Dunjić
  10. Zoran Petković

 

Sektor  za laboratorije:

 

  1. Suzana Cvetković
  2. Vladimir Milutinović
  3. Miomir Pavlov
  4. Slavica Komljenović
  5. Miho Belec
  6. Zoran Petrović
  7. Ilija Balašević
  8. Goran Firanović
  9. Predrag Bogdanović
  10. Dragan Krstić
  11. Dejan Kukić
  12. Nebojša Mesarec
  13. Božidar Velić
  14. Brankica Šaponjić
  15. Dragana Mihajlović
  16. Ivica Golubović
  17. Jelena Bogdanović
  18. Danijel Trujić
  19. Ivan Svrkota
  20. Dušica Rančić
  21. Jasmina Grofulović
  22. Olivera Dubljević
  23. Marijana Svrkota
  24. Natavejić Snežana
  25. Ljilja Golubović
  26. Dragica Ranđelović
  27. Veselinka Ivković
  28. Snežana Stevanović
  29. Sanja Balović
  30. Brankica Jakša
  31. Bojana Lupulović
  32. Svetlana Pajić
  33. Tamara Urošević
  34. Zorica Petrović
  35. Stanislav Čortanović
  36. Jasmina Stošić
  37. Selena Dučić
  38. Violeta Marinkov Milanović
  39. Božica Živković
  40. Snežana Dragićević
  41. Ivan Milosavljević
  42. Marija Dumitrašković
  43. Snežana De Kandija
  44. Snežana Dimitrijević
  45. Saša Gojković
  46. Slavoljub Obradović
  47. Gordana Mirošević
  48. Ivan Cvetković
  49. Miroslav Jović

 

Biblioteka i izdavaštvo:

 

  1. Nevenka Vukašinović
  2. Vesna Simić

 

Sektor za inkubator centre i radionice:

 

  1. Biljana Bovdurec
  2. Gordana Anđelović
  3. Lidija Mitevski
  4. Mr Slađan Miletić
  5. Maja Sretenović
  6. Jovan Vaduvesković
  7. Miloš Anđelić
  8. Milan Radivojević
  9. Dušan Anđelović
  10. Stevan Đorđievski
  11. Jelena Josipović
  12. Vlatko Nikolovski
  13. Anja Radičević
  14. Marijana Jovanović
  15. Branimir Tomašević
  16. Snežana Ivanov
  17. Ana Nedeljković
  18. Zvonimir Spajić
  19. Milena Dimitrijević
  20. Zorica Zdravković
  21. Saša Stojanov
  22. Danilo Spalović
  23. Vladan Miljković
  24. Goran Gligorijević
  25. Dragan Jošev
  26. Miodrag Spasić
  27. Dušica Bačilović
  28. Malinka Jošev
  29. Danijela Nikolov
  30. Elizabeta Bilanović
  31. Slavica Kostić
  32. Slađana Đorđević